Invictus GT370S z potężnymi zaburtowcami

Postawienie na silniki przyczepne musiało ograniczyć platformę rufową, w zamian za to poświęcenie jacht uzyskał obszerniejsze i lepiej wyciszone wnętrze. Kluczowa dla jachtu jest jednak moc silników - 2 x Yamaha 425 XTO o mocy 850 KM, opcja maksymalna to łącznie 1200 KM. Nie podano jeszcze maksymalnej prędkości łodzi, ani innych parametrów eksploatacyjnych.

Łódź może być kupiona wyłącznie razem z silnikami, gdyż te są malowane na kolor kadłuba. 

Jacht ma otwarty pokład główny, dziób zajęty przez kabinę, przez co zostaje miejsce jedynie na materace, środek to miejsce dla trzech osób przy konsoli sternika, rufa to kanapa, stół i zejście do wody - choć bez wspomnianej platformy kąpielowej.

Kształt kadłuba z ujemnym skosem dziobu na wysokości pokładu jest typowy dla Invictusa i nieco przypomina taran - co w przypadku takiej mocy na rufie może na wodzie wyglądać podobnie. Charakterystyczne są też wysoko umieszczone redany wzdłużne.

Na postoju czy na kotwicy można rozłożyć fragment nadburcia, tworząc mały "taras". W siedzeniach ukryty jest też bar, zawierający kompaktową kuchenkę ze zlewem, lodówkę, kostkarkę do lodu oraz szafki.

Wnętrze to dwie obszerne kabiny - można je skonfigurować wg życzenia nabywcy. W dekoracjach występują arkusze ze stali nierdzewnej, skóry i panele z jasnego drewna.

  • długość: 11,35 m
  • szerokość: 3,5 m
  • masa: 6900 kg
  • maksymalna moc napędu: 1200 KM